Kariéra u Carismo

Pracujte s námi

Volné pozice

Chcete nám pomoci tvořit budnoucnost trhu automobilů? Rádi o Vás uslyšíme!

Obchodní specialista

Hledáme kolegu, kterého zajímají auta a zároveň se v nich orientuje, protože v tu chvíli pro Vás máme práci snů, která Vás bude bavit!

Tvoříme nový svět v prodeji automobilů a vy můžete být u toho.

Jsme internetový portál Carismo.cz, který se zabývá online prodejem nových automobilů, operativním leasingem a dalšími segmenty automobilového prostředí. Hledáme kolegu, který nám pomůže s odbavováním zákazníků a řešením nových obchodních příležitostí.

Díky nám odpadají zákazníkům starosti s výběrem nového vozidla, vyjednáním té nejlepší ceny na trhu a volbou kvalitního dealera. Celý proces u nás trvá několik minut a zákazníkům ušetříme v průměru přes 50 000 Kč.

Jelikož nám počet zákazníků roste raketovým tempem, potřebujeme posilu, která bude dohlížet na hladký průběh nákupu vozidel a maximální spokojenost našich zákazníků.

Náplň práce:

·         Denní komunikace s retailovými a firemními zákazníky

·         Poskytnutí kvalitního poradenství s cílem motivovat klienta ke koupi vozidla

·         Denní spolupráce s největšími dealery v ČR

·         Jednání s obchodními partnery

·         Optimalizace procesů a fungování portálu

·         Hledání nových obchodních příležitostí

Požadavky:

·         Organizační a komunikační schopnosti

·         Dobrý písemný a mluvený projev

·         Pečlivost

·         Obchodní duch

·         Proaktivní přístup a samostatnost

·         Znalost MS Office, výhodou Google Docs

·         Chuť učit se novým věcem

·         Orientace na automobilovém trhu

Nabízíme:

·         Práce v rychle rostoucím projektu

·         Skvělý kolektiv

·         Práce na DPP nebo ŽL

·         Office v hezké lokalitě Prahy

·         Fixní odměna  28 000 – 33 000,-

·         Motivační složka za objem prodaných vozů

·         Nástup možný ihned

·         Full-time / Part-time

Benefity:

·         Spousta občerstvení a nápojů vždy k dispozici

·         Firemní telefon i pro soukromé účely

·         Možnost využití sportovního klubu - posilovna, veslování

·         Zakládáme si na dobré atmosféře a přátelském prostředí

Pošlete nám Váš životopis a pár vět proč si vybrat právě Vás.

Umíš tvořit weby? Máš zkušenost s UX, propojováním systémů, ...?

Chceš být součástí vývoje sofistikovaného řešení prodeje aut s umělou inteligencí?

Chceš aplikovat svoje přístupy na již zaběhlé procesy, které bys tím zdokonalil?

Chceme Tě!

Internetový portál Carismo.cz se zabývá online prodejem nových aut, car-sharingem, operativním leasingem a pojištěním.

Úpravy a údržba současného webu a vývoj jeho nových komponent v návaznosti na vyvíjející se business procesy.

Požadavky:

Znalost PHP, Nette, MySQL, Javascript HTML, CSS, bootstrap
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Iniciativa
Spolehlivost
Znalost aut je výhodou

Nabízíme:

Práce v rychle rostoucím projektu
Skvělý kolektiv
Práce na DPP nebo ŽL
Office v hezké lokalitě Prahy
Zázemí sportovního klubu
Odměna 400 - 600 Kč/h, dohoda
Nástup ihned

Benefity:

V depu máme nápoje, ovoce a další občerstvení.
Terasa nad Vltavou.
Možnost využití sportovního klubu - posilovna, veslování, kajak atd.
Jsme mladá dynamická společnost, které záleží na spokojenosti svých zaměstnanců.
Neváhej, pošli nám svůj životopis a motivační dopis, proč si máme vybrat právě tebe.

Baví tě auta?

Jsi zodpovědný a kreativní?

Chceš být součástí projektu, který je na samém začátku a přispět k rozvoji firmy?

Internetový portál Carismo.cz se zabývá online prodejem nových aut, car-sharingem, operativním leasingem, pojištěním a dalšími segmenty automobilového prostředí. Hledáme kolegu, který bude mít na starosti správu dat v konfigurátoru Carismo.cz, poradí si s napsáním recenze na nové vozy včetně nafocení a všechno toto dokáže poutavě zveřejnit na sociálních sítích.

Aktualizace cen a dat všech modelů osobních vozů v ČR
Tvorba uživatelských recenzí nových vozů
Tvorba poutavého obsahu na sociálních sítích
Pořizování super fotek super aut :)

Požadavky:

Organizační a komunikační schopnosti
Dobrý písemný projev
Pečlivost
Proaktivní přístup a samostatnost
Znalost MS Office, výhodou Google Docs
Chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

Odměna 150 - 250 CZK/h

Benefity:

V depu máme nápoje, ovoce a další občerstvení
Terasa nad Vltavou
Firemní telefon i pro soukromé účely

provozovatel carismo

Potřebujete se s námi spojit?

Jsme vám plně k dispozici na těchto kontaktech uvedených níže.

+420 606 377 177
ahoj@carismo.cz

Katalog vozidel

Vyberte si vůz dle značky

Top nabídky
Nejnovější modely
BMW
8 Cabrio
2 915 900 Kč s DPH
BMW
X7
2 172 300 Kč s DPH
Volkswagen
T-Cross
457 900 Kč s DPH
Honda
CR-V
669 900 Kč s DPH
Audi
A1 Sportback
524 900 Kč s DPH
Mitsubishi
Space Star
239 850 Kč s DPH
Nejnovější nabídky
nová