Porovnejte si nabídky až 10ti pojištoven

JEDNODUŠE a TRANSPARENTNĚ. Na Vás pouze bude si vybrat z nabídek tu nejlepší.
Čas je tou nejcennější komoditou. Věnujte jej proto sobě a svým blízkým.

Proč potřebuji povinné ručení?

Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, obecně nazýváno jako povinné ručení nebo zákonné pojištění je povinné ze zákona pro každé vozidlo provozované na pozemních komunikacích za účelem ochrany zdraví a majetku třetích osob. Průkazem platné zákonné pojistky je zelená karta, kterou vystavuje pojišťovna nebo její zástupce při uzavření pojistné smlouvy.

V případě plánované koupě vozu myslete na pojištění dopředu - včasné uzavření vhodné smlouvy ušetří nemalé finanční prostředky!

Proč potřebuji havarijní pojištění?

Havarijní pojištění je doplňkem povinného ručení. Volitelně pokrývá hrozby poškození vlastního vozu při nehodě, při poškození vandalem, při živelních pohromách nebo střetu se zvěří. Klasicky se sjednává se spoluúčastí na plnění 1%, 3%, 5% nebo 10% s tím, že čím vyšší spoluúčast pojistníka, tím nižší je částka pojistného. Havarijní pojištění bývá často doplněno o připojištění skel vozu nebo asistenční služby.

Proč potřebuji cestovní pojištění?

Nikdy nevíte, co se Vám při cestách v zahraničí může stát, léčebné výlohy při zranění se často šplhají až k milionům korun. Cestovní pojištění je většinou krátkodobé při cestách do zahraničí. V případě častých cest mimo ČR doporučujeme sjednat roční pojistku.